NOVO
Zoom

TORBA

PLATNENA TORBA ZA PLAŽU

79,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
Opis

Opis

Shopping model torbe za plažu od čistog pamuka. Praktična trajna dvostruka ručka izvana, savršena za plažu.Dimenzije: 42*40*28 cm

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

903

Veličina

ST

Sastav

VANJSKA STRANA 100%PAMUK UNUTARNJA STRAN A 100%PAMUK

Produkt kod

6G0Q1Y01E

Sezona

24P

Šifra

1