NOVO
Zoom

TORBA

MALA TORBA S EFEKTOM RAFIJE

109,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 6XZ5DY04P Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Mala pravokutna torba od tkanine s efektom rafije s umetcima od imitacije kože. Dvije ručke na vrhu, podesiva i uklonjiva naramenica i logo na jednoj strani. Prenosiv u ruci ili preko tijela.Dimenzije: 20*14*10 cm

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

700, 793, 94L

Veličina

ST

Sastav

VANJSKA S. 45%POLIPROPILEN 35%PAMUK 20%P OLIESTER POLUR. LEN 100%POLIESTER

Produkt kod

6XZ5DY04P

Sezona

24P

Šifra

1