NOVO
Zoom

TORBA

TORBA S EFEKTOM RAFIJE SREDNJE VELIČINE

149,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 6XZ5DY04Q Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Srednja pravokutna torba od tkanine s efektom rafije s umetcima od imitacije kože. Prednji poklopac i metalno magnetsko zatvaranje s logotipom. Dva pretinca s dvostrukim ušicima, naramenica s lakim lančićem. Dimenzije: 25*17*10 cm

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

700, 793, 94L

Veličina

ST

Sastav

VANJSKA S. 50%POLIURETAN 50%POLIESTER PO LUR. LEN 100%POLIESTER POLUR.

Produkt kod

6XZ5DY04Q

Sezona

24P

Šifra

1