NOVO
Zoom

TOP

TOP S CVJETNIM MOTIVOM

109,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 103CD10AR Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Top bez rukava s okruglim izrezom od mješavine pamuka i Modal® pletiva. Posebno otvoreno pletivo izgleda čipke s motivom cvijeća, valovitim rubom na dnu. Trendy i romantično.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

101, 2Z4

Veličina

S, M, L

Sastav

53%PAMUK 47%MODAL

Produkt kod

103CD10AR

Sezona

24P

Šifra

1