NOVO
Zoom

POLO MAJICA

 POLO MAJICA S UZORKOM

89,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 3OI2D300P Kategorije: , , , ,
Opis

Opis

Polo majica kratkih rukava od rastezljivog pamuka. Ovratnik košulje, zakrpa s logotipom na lijevoj dojci, djelomično otvaranje s prednjim gumbima.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

60T, 70F, 73N, 74V

Veličina

S, M, L, XL

Sastav

97%PAMUK 3%ELASTAN

Produkt kod

3OI2D300P

Sezona

24P

Šifra

1