NOVO
Zoom

MAJICA

MAJICA S IZVEZENIM CVIJEĆEM

74,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 30BYD107A Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Majica kratkih rukava od čistog pamuka s okruglim izrezom i kratkim rukavima na volane. Detalj cvijeća u nijansi izvezen na prsima sprijeda.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

100, 101

Veličina

XS, S, M, L, XL

Sastav

100%PAMUK

Produkt kod

30BYD107A

Sezona

24P

Šifra

1