KAPUT

DUGI KAPUT NA DVOSTRUKO KOPČANJE

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 29CJDN01L Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Dugi kaput na dvoredno kopčanje od mješavine vune. Opušteni kroj sa spuštenim ramenima i dužinom ispod koljena. Široki ovratnik na preklop, otvor na gumbe i prednji džepovi.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

901, 910, 912

Veličina

S, M, L

Sastav

70%VUNA 30%POLIESTER 100%POLIESTER

Produkt kod

29CJDN01L

Sezona

22A

Šifra

1