NOVO
Zoom

JAKNA

SAKO S DVOREDNIM KOPČANJEM OD ODRŽIVE MJEŠAVINE VISKOZE

269,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 27OZDW025 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Podstavljeni sako na dvoredno kopčanje pravilnog kroja. Dekolte s šiljatim reverima, prednji otvor na gumbe i našiveni džepovi sprijeda. Izrađena od održive mješavine liocela i viskoze.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

1K9, 25V, 2G3

Veličina

40, 42, 44, 46

Sastav

VANJSKA STRANA 64%LIOCEL 30%VISKOZA 6%PO LIAMID PODSTAVA 100%POLIESTER

Produkt kod

27OZDW025

Sezona

24P

Šifra

1

Možda će vam se također svidjeti…