NOVO
Zoom

HLACE

HLAČE U ODRŽIVOJ MJEŠAVINI VISKOZE

149,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 47OZDF06F Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Duge hlače visokog struka s patentnim zatvaračem i otvaranjem gumba. Klasični rez s dvostrukim pikadom i glačanim središnjim naborom na prednjoj strani. Prednji džepovi i džepovi na poleđini. Izrađena je od održive mješavine liocela i viskoze.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

100, 1K9, 25V, 2G3

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Sastav

64%LIOCEL 30%VISKOZA 6%POLIAMID

Produkt kod

47OZDF06F

Sezona

24P

Šifra

1