NOVO
Zoom

HALJINA

MIDI HALJINA

209,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 47CEDV082 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Haljina bez rukava od lepršave lagane tkanine koja dopire do lista. Mandarin ovratnik s volanima i širokim spuštenim ramenom. Rastegnuti struk, otvaranje sa skrivenim patentnim zatvaračem straga.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

10Z, 26G

Veličina

S, M, L, XL

Sastav

97%POLIESTER 3%ELASTAN 100%VISKOZA

Produkt kod

47CEDV082

Sezona

24P

Šifra

1