NOVO
Zoom

HALJINA

CHAMBRAY HALJINA

169,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 4SULDV087 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Haljina bez rukava u rastezljivom pamučnom chambrayu s okruglim dekolteom. Ispod duljine koljena, ugrađen rez s uzorkom šivanja na prednjoj i stražnjoj strani, zip otvor na stražnjoj strani.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

902

Veličina

S, M, L, XL

Sastav

99%PAMUK 1%VISKOZA

Produkt kod

4SULDV087

Sezona

24P

Šifra

1