NOVO
Zoom

TORBA NA SKLOP

PUTNA TORBA

44,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
Opis

Opis

Sklopiva torba od čvrste i otporne tkanine, s patentnim zatvaračem na vrhu i dvostrukim podesivim ručkama. Može se sklopiti u prednji džep torbice s patentnim zatvaračem.

  • Logo print na prednjem džepu
  • Kapacitet: 45 litara
  • Dimenzije otvorene torbe: 55*38*22 cm
  • Dimenzije presavijene torbe: 21*18 cm
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

100, 18B, 29L, 313

Veličina

ST

Sastav

100%POLIESTER

Produkt kod

MGIT0250XC

Sezona

24P

Šifra

1