VELIKA SJAJNA TORBA

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 6G8QDY03K Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Velika prošivena torbica u sjajnoj tkanini presvučenoj patentnim efektom lagane reljefne teksture. Prednji poklopac sa zlatnim logotipom i praktičnim zatvaranjem. Prednji džep ispod preklopa i naramenice sa svijetlim lancem i presvučenom tkaninom na ramenu.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

700, 71F, 76K

Veličina

ST

Sastav
Produkt kod

6G8QDY03K

Sezona
Šifra

1