NOVO
Zoom

TOALETNA TORBICA

PUTNA TOALETNA TORBA S KUKOM

44,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
Opis

Opis

Putna make-up torba u čvrstoj i otpornoj tkanini, sa svestranim zatvaračem patentnog zatvarača i logotipom ručke na vrhu. Interijer s glavnim odjeljkom i gornjim džepom, oba s patentnim zatvaračem i kukom za vješanje kućišta ljepote. Praktičan i šaren dodatak, idealan za jednostavno organiziranje kupaonskih predmeta i putovanje s praktičnošću.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

100, 18B, 29L, 313

Veličina

ST

Sastav

100%POLIESTER

Produkt kod

MGIT0251XC

Sezona

24P

Šifra

1