NOVO
Zoom

RUCNIK

RUČNIK ZA PLAŽU S UZORKOM

69,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
Opis

Opis

Ručnik za plažu od mekog frotira od čistog organskog pamuka. Uzorak jagode I žakard logotip na okomitom rubu.

  • Dimenzije: 75*150 cm
Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

905, 906, 908, 909

Veličina

ST

Sastav

100%PAMUK

Produkt kod

6ORG0800KG

Sezona

24P

Šifra

1