NOVO
Zoom

PIDZAMA

84,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 30963P02V Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Kratka pidžama u mekoj čistoj pamučnoj tkanini. Gornji dio s okruglim dekolteom, broderie anglaise flounce na dnu i svjetlucavi Gorjuss print na prednjoj strani. Kratke hlače s unutarnjom elastičnošću u struku.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

1W0

Veličina

XS, S, M, L

Sastav

100%PAMUK

Produkt kod

30963P02V

Sezona

24P

Šifra

1