PIDZAMA

DUGE PIDŽAME U TOPLOM DRESU

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 37YW3P02A Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Duga pidžama u toplom rastezljivom pamuku s toplom rukom. Majica s dugim rukavima, spuštenim ramenom i otiskom slogana na središnjem prednjem dijelu. Duge hlače s elastičnim pojasom.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

07M, 0V7

Veličina

S, M, L

Sastav

97%PAMUK 3%ELASTAN

Produkt kod

37YW3P02A

Sezona

23A

Šifra

1