MAJICA D/R

PULOVER OD RECIKLIRANE PREĐE

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 1MDVD107F Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Pulover s dugim rukavima i okruglim izrezom daje topli osjećaj i uzak kroj. Izrađena od rastezljive vune i pređe od mješavine recikliranog poliestera, tkanine s niskim utjecajem na okoliš iz certificiranih opskrbnih lanaca, koja daje udobnost i mekoću odjeći.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

507, 600, 65N, 71F

Veličina

S, M, L, XL

Sastav

52%POLIESTER 20%VUNA 16%AKRIL 10%POLIAMI D 2%ELASTAN

Produkt kod

1MDVD107F

Sezona

23A

Šifra

1