MAJICA D/R

MINNIE MOUSE MAJICA OD MJEŠAVINE PAMUKA

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 3Y5E3M04K Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Pidžama majica kratkih rukava od mješavine pamuka i viskoze daje topli osjećaj. Okrugli izrez i dugi rukavi. Maxi Minnie print na prednjoj strani.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

0R2

Veličina

S, M, L

Sastav

50%PAMUK 50%VISKOZA

Produkt kod

3Y5E3M04K

Sezona

23A

Šifra

1