NOVO
Zoom

MAJICA

MAJICA S CVJETNIM PRINTOM

64,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 331VD107F Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Majica u pamučnoj i lanenoj mješavini s opuštenim pristajanjem. Blago brodski dekolte, kratki rukavi s ispuštenim ramenima. Romantični cvjetni print, po cijelom odjevnom predmetu.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

74J

Veličina

S, M, L, XL

Sastav

80%PAMUK 20%LAN

Produkt kod

331VD107F

Sezona

24P

Šifra

1