NOVO
Zoom

MAJICA

MAJICA S KIMONO RUKAVIMA

44,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 3096D1071 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Majica s okruglim izrezom od čiste pamučne tkanine. Opušteni kroj i kratki kimono rukavi.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

100, 101, 1G9, 217, 246, 25V, 2G3, 2Z4

Veličina

XS, S, M, L

Sastav

100%PAMUK

Produkt kod

3096D1071

Sezona

24P

Šifra

1