MAJICA

MAJICA, MICKEY & PRIJATELJI

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 3096U1079 Kategorije: , , , , , , ,
Opis

Opis

Redovito prianjanje, kratki rukavi, izvezeni logotip na poleđini. Inspiriran Disneyjevim klasicima.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

101, 24D, 901, 902

Veličina

EL, XS, S, M, L, XL

Sastav

100%PAMUK

Produkt kod

3096U1079

Sezona

23A

Šifra

1