KAPUT

KAPUT OD MJEŠAVINE VUNE S DVOSTRUKIM KOPČANJEM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 2N3GDN038 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Kaput s dvostrukim kopčanjem u mekoj vunenoj krpi, obložena mješavinom viskoze. Ispod koljena dužine i revernog dekoltea. Welt džepovi s preklopom na prednjoj i srčanoj strani, prorezani na stražnjoj strani.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

11F

Veličina

40, 42, 44, 46, 48

Sastav

VANJSKA STRANA 61%PL 31%WO 5%PC 2%PA 1%VIS PODSTAVA 55%PL 45%VIS

Produkt kod

2N3GDN038

Sezona

23A

Šifra

1