BERETKA SA ŽIVOTINJSKIM UZORKOM U MJEŠAVINI MOHERA

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 1VAAEA00X Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Klasična beretka od mekane mješavine moher pređe. Jacquard pletivo s točkastim motivom. Mekana i moderna, savršena za zaštitu od hladnih dana.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

1J4, 2L3

Veličina

OS

Sastav
Produkt kod

1VAAEA00X

Sezona
Šifra

1