KAPA OD ČISTE MERINO VUNE

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 1002DA00T Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Kapa od čiste Merino vune, lagana i ugodna na dodir. Osnovni kroj i okrenuti na gore s poluengleskim pletivom. Prisutnost Woolmark logotipa jamči visoku kvalitetu odjevnih predmeta kroz primjenu i praćenje specifičnih standarda u proizvodnji vune.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

000, 049, 0M3, 0V3, 100, 26E

Veličina

OS

Sastav
Produkt kod

1002DA00T

Sezona
Šifra

1