KAPA

KAPA OD MJEŠAVINE VUNE

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 1244DA00K Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Kapa s reverom izrađena od pređe od mješavine meke vune. Mekana i topla, savršena za zagrijavanje u hladnim danima.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

000, 0V3, 100, 11F, 1J4, 1U3, 252, 30F, 34A, 501

Veličina

OS

Sastav

80%VUNA 20%POLIAMID

Produkt kod

1244DA00K

Sezona

23A

Šifra

1