JAKNA

UMJETNA KRZNENA JAKNA

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 2RHSDN033 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Jakna dugih rukava u mekom i toplom umjetnom krznu. Mekano prianjanje i duljina u zdjelici. Udoban patentni zatvarač koji se otvara prema bradi i zakrpa džepova na prednjoj strani.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

11F, 1U3, 30F

Veličina

XS, S, M, L

Sastav

VANJSKA STRANA 100%POLIESTER PODSTAVA 10 0%POLIESTER

Produkt kod

2RHSDN033

Sezona

23A

Šifra

1