NOVO
Zoom

HALJINA

LEPRŠAVA MIDI HALJINA

179,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 43YVDV09U Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Lepršavi kroj.
– Dekorativni, šiljasti izrez.
– Uska, elastična traka u struku.
– Dva bočna džepa na uvlačenje.
– Materijal s uzorkom.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

028

Veličina

XS, S, M, L

Sastav

VANJSKA STRANA 55%PAMUK 45%VISKOZA UMETC I 100%PAMUK

Produkt kod

43YVDV09U

Sezona

24P

Šifra

1