NOVO
Zoom

HALJINA

DUGA HALJINA KOŠULJA OD ODRŽIVE MJEŠAVINE VISKOZE

199,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 4LMADV08C Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Duga lepršava haljina košulja s printom preko cijelog uzorka. Mandarin ovratnik, V izrez i kratki rukavi. Prednji otvor s gumbima, prednji džepovi i izrez u struku s naborima. Izrađena od mješavine pamuka i liocela.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

77A, 77B

Veličina

XS, S, M, L, XL

Sastav

50%PAMUK 50%LIOCEL

Produkt kod

4LMADV08C

Sezona

24P

Šifra

1