GRUDNJAK

TARTAN GRUDNJAK TARTAN U SUPER RASTEZLJIVOM ORGANSKOM PAMUKU

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181

Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

SKU: 35FH1R1D4 Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Grudnjak u super rastezljivom organskom pamuku. Tanke trake i tartan check print po cijelom odjevnom predmetu.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

79Z, 80B

Veličina

S, L

Sastav

93%PAMUK 7%ELASTAN

Produkt kod

35FH1R1D4

Sezona

23A

Šifra

1