NOVO
Zoom

GRUDNJAK

CVJETNI PUSH UP TOP ZA PLIVANJE

84,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: 3UYK5R04J Kategorije: , , ,
Opis

Opis

Kupaći push up B cup sa žicom, od rastezljive tkanine s cvjetnim uzorkom. Središnji motiv s naborima, vezice za vezanje oko vrata i na leđima.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

75Q

Veličina

XS, S, M, L, XL

Sastav

91%POLIAMID 9%ELASTAN 100%POLIESTER PUNJENJE 100%POLIURETAN

Produkt kod

3UYK5R04J

Sezona

24P

Šifra

1