EAU DE TOILETTE + TE

50ml

49,00 KM

Odjeća
Žene
Italijanske veličine38404244464850
Jedinica mjere:CMCMCMCMCMCMCM
1. Visina165167,5170170171171172
2. Obim grudi76-8080-8484-8888-9292-9797-102102-107
3. Obim struka58-6262-6666-7070-7474-7979-84,584,5-90
4. Obim kukova84-8888-9292-9696-100100-105105-110110-115
5. Dužina rukava777879,580818283
6. Dužina nogavica78798080818181
SKU: MPURF1030C Kategorije: , ,
Opis

Opis

ROSE INTENSO Benetton eau de toilette je ženski čarobni miris. ROSE INTENSO započinje svoj zvuk svijetlim sočnim bergamotom. Srce mirisa predstavljaju tople vibracije arapskih začina, a u bazi se jasno čuje uzbudljivi buket dragocjenih drvenastih nota. ROSE INTENSO svijetli je zavodljivi miris koji spaja medne vibracije krhke tuberoze, nježnost latica božura i baršun nerolija.

Dodatne informacije

Dodatne informacije

Boja

000

Veličina

ST

Sastav

STAKLO + DENATURAL. ALKOHOL

Produkt kod

MPURF1030C

Sezona

21P

Šifra

1

Recenzije (0)

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “EAU DE TOILETTE + TE”